2012 Altın Dokunuşlar Sergisi

Yürekleri inşa edebilmek için...

Türkiye’nin en güzel ve en köklü şehirlerinden biri olan Konya, son yıllarda dünya metropol şehirleri arasında örnek yerel yönetim uygulamalarıyla öne çıkmaktadır. Büyük bir hızla, altyapı sorunlarını çözmüş, çevreyle dost, yaşayanlara mutluluk veren, bir şehir haline gelen Konya’da bu değişim ve dönüşümün kalıcı olması biz şehirlilere bağlıdır.

Günümüzde modern dünyanın temelleri eğitim ve üretim üzerinde yükselmektedir. Gelişmiş toplumların en önemli ortak noktaları bu konularda ortaya koydukları başarıdır. Bu yüzden Konya Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim ve üretime çok büyük önem vermekteyiz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları KOMEK, Konya’nın dört bir yanında mahallelere kadar yayılmış 18 merkezde, 134 branşta ücretsiz sanat ve meslek eğitimi vermektedir. 120 bini aşan mezun sayısıyla Konya’nın geleceği adına umutlarımızı diri tutan KOMEK, sadece ülkemizde değil dünyada da adından söz ettiren bir kurum haline gelmiştir.

Üretmek, başarmak, kazanmak isteyen tüm Konyalılar, KOMEK’te hayatı paylaşmaktadır. Siz de kendinize yeni bir gelecek kurmak, yeteneklerinizi keşfetmek, aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız, KOMEK sizin için de büyük bir fırsat olabilir. Daha mutlu, daha huzurlu, eğitimle aydınlanan yarınlar için hepinizi kurslarımıza bekliyoruz.

Bir yılını dolduran ve kurumsal yayıncılığın en güzel örneklerinden kabul edeceğimiz KOMEK dergimizde birçok başarı hikâyesi okudunuz. KOMEK çatısı altında her bir kursiyerin yaşam hikâyesi ayrı bir değer taşımakta, kurslarımızın önemini gözler önüne sermektedir. İstiyoruz ki hayat boyu eğitim devam etsin, çünkü hayat boyu eğitim demek, hayat boyu mutluluk demek…

2012 Altın Dokunuşlar Sergisi Kataloğu için tıklayınız.