23-02-2023 / 08:17

İŞ’te KOMEK Keçe ve Kırkyama Eğitimi

Usta Öğreticilere Keçe ve Kırkyama Eğitimi İle Devam Ediyor

Hayat boyu öğrenme alanında yeniliklerin öncüsü olmaya devam eden; sorumluluk sahibi, ülkesini seven, yenilikçi bireyler yetiştirmek için her alanda eğitimler veren KOMEK; İŞ’te KOMEK Eğitimleri devam ediyor. İŞ’te KOMEK eğitimlerine “Her Şey Seninle Başlar” mottosuyla başlayan KOMEK, tüm çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak, iş yaşamındaki verimliliği artırmak adına bu eğitimleri yapmaya başladı.

KOMEK Uzaktan Eğitim Merkezi (KUZEM) tarafından koordine edilen ve yürütülen eğitimlerde, KOMEK-ASEM merkezlerinde görev alan Makrome, Takı, Keçe, Örgü, Giyim, Mefruşat, İğne Oyası, El Sanatları usta öğreticilerinin katıldığı iğneleme ile keçe süsleme ve kırkyama eğitimleri verildi.

T.C. Kültür Ve Turizm Bakanlığı Keçe Sanatçısı Hande Sümer Yıldırım İğneleme Tekniği İle Keçe Süsleme Eğitimi 2 farklı çalışma ile 25 usta öğreticimize eğitim verildi. T.C. Kültür Ve Turizm Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Kırkyama Sanatçısı Günsu Güngör tarafından 6 farklı teknik ile 22 usta öğreticimize eğitim verildi.
MARKALARIMIZ