03-10-2022 / 12:37

İstanbul'da Konya Günleri

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’da düzenlediği “Konya Günleri”, Atatürk Havalimanı’nda yoğun katılımla tamamlandı.
Açılış programında konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu’nun ve İstanbul’un kadim başkentlerini buluşturan “Konya Günleri” vesilesiyle hem İstanbul’daki Konyalılarla hasret gidereceklerini hem de Konya’nın tarihini, kültürel zenginliklerini ve kendine özgü lezzetlerini misafirlere tanıtmış olacaklarını belirtti.


KOMEK Kooperatifinin alt dalları olan Anatoya standında el yapımı ahşap ve örgü oyuncaklar yer alırken stantta bulunan ürünlerimize yoğun satış sebebi ile stok güncellemesi gerçekleştirildi. Zeybe Çanta standında kursiyerlerimizin ürettiği çantalar yer almaktaydı. Genç KOMEK öğrenci çantalarına ilgi yoğundu. Zenobya markamızda ise polar kıyafetlere ve bebek ürünlerine ilgi yoğundu. 
Programa; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Selman Özboyacı, Gülay Samancı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı.


Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte; ilçe belediyeleri, kamu kuruluşları, gıda sektöründen Konyalı esnaflar, sanayi firmaları, üniversiteler, oda ve birliklerin katılım sağladığı Konya Günleri’nde, şehrin kendine özgü kültürü, sanatı ve özel tatları ziyaretçilerle buluştu.
Atatürk Havalimanı Bakırköy Kaymakamlığı yanında düzenlenen İstanbul Konya Günleri, 2 Ekim Pazar akşamına kadar gezilebildi.
4 gün süren etkinlikler kapsamında KOMEK bünyesinde çok sayıda etkinlik ve ürün satış indirimi yapılırken hem ziyaretçilerimiz memnun kaldı hem de kurslarımız hakkında bilgi edindi. 
MARKALARIMIZ