06-06-2024 / 11:31

ANATOYA, 6. ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ’NDE YERİNİ ALDI

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından 2016 yılından bu yana düzenlenen ve her yıl renkli etkinlikler ile çekişmeli mücadelelere sahne olan Etnospor Kültür Festivali, bu yıl 6. kez düzenleniyor. Geleneksel sporlar ve oyunlar kapsamında dünyanın en geniş katılımlı festivali olan Etnospor Kültür Festivali'nde, Anatoya olarak biz de yerimizi aldık.

6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen festivalde, Anatoya markamız ile katılım sağladık. Etnospor Kültür Festivali, okçuluk, yağlı güreş, ulama, yabusame, ssireum, şalvar güreşi, kuşak güreşi, aba güreşi, mas güreşi, mangala, aşık atma, atlı cirit, kökbörü, atlı okçuluk ve pato gibi birçok spor dalına ev sahipliği yapmaktadır.

Anatoya standında ise birbirinden eğlenceli ahşap oyuncaklar, isme özel tasarımlı ürünler için lazer makinesi, Amigurumi ve peluş oyuncaklar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinin tanıtıldığı, kıl çadırlarında oba yaşamının canlandırıldığı, el sanatları atölyeleri ve birçok gösteri ile aktivitenin yer aldığı 6. Etnospor Kültür Festivali, 6 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Anatoya olarak, geleneksel sporların ve kültürlerin yaşatılmasına katkı sağlamak ve ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşatmak amacıyla bu önemli etkinlikte yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi standımıza bekliyoruz.
MARKALARIMIZ