04-03-2024 / 12:13

Hatay KOMEK Eğitmenleri Hizmet İçi Eğitimle Konya’da

KOMEK, yenilikçi eğitim anlayışı ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet içi eğitimlerine devam ederken Hatay’ı unutmadı. KOMEK, Hatay'da depremzedelere özel olarak açtığı 1. Ve 3. Etap KOMEK kurs merkezleri ile bölge halkına eşsiz bir eğitim deneyimi sunmaya devam ediyor.

Hatay'da faaliyete geçen KOMEK kurs merkezleri, geniş bir yelpazede sunulan kurslarla bireylerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. KOMEK'in uzman eğitmen kadrosuyla desteklenen bu kurslar, katılımcılarına alanlarında derinlemesine bilgi ve beceri kazanma fırsatı sunmaktadır. Hatay’dan gelen eğitmenlere Konya'da düzenlenen atölye programlarına katılan eğitmenlerimiz, deneyim ve uzmanlık alanlarına dayalı olarak katılımcılarla bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulundu ve interaktif öğrenme ortamları sağladılar.

Eğitmenler yoğun geçen beş gün boyunca Kültür Park Sergi ve Satış Merkezi, Hacı Sadık KOMEK Kurs Merkezi ve Atölye, Karakulak Peluş Oyuncak Atölyesi, Anatoya Oyuncak Atölyesi ve birçok kurs merkezimizi gezerek inceleme fırsatı yakaladılar. İncelemelerin yanı sıra Dantel Anglez, Keçe Yaka iğnesi, Çini Tasarımı, Kağıt rölyef gibi el sanatları alanlarında workshoplar ile eğitmenlerin hizmet içi eğitimleri desteklendi.

KOMEK olarak, bölgesel kalkınma ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hatay'da 1. Etap ve 3. Etapta yer alan Konya Konteyner Kent KOMEK Kurs Merkezlerinde, Konya'da düzenlediğimiz atölye programlarıyla, bölge halkının eğitimine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.
MARKALARIMIZ