21-09-2023 / 11:18

2023 Genç KOMEK Değerlendirme ve Güz Dönemi Hazırlık İstişaresi Gerçekleştirildi

Genç KOMEK 2023 Yaz dönemi değerlendirmesi ve 2023-2024 Güz dönemi hazırlıkları için, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürü Abdullah Kaleli, KOMEK ve ASEM yöneticileri ile bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu’nun Konya ve Türkiye geneli ile birlikte Balkanlar’daki çocuklara yönelik gerçekleştirdiği yaz okulu eğitimleri tamamlandı. Eğitimler hakkında değerlendirme toplantısı yapılarak talep ve öneriler alındı. Genç KOMEK’e devam etmek isteyen öğrenciler için güz döneminde Genç KOMEK Atölye eğitimlerinin planları gerçekleştirilirken, aileler tarafından bildirilen geri dönüşler detaylıca incelendi.

Toplantıda; Genç KOMEK Yaz Okulu işleyişi, ödül dağıtımı ve sertifika değerlendirmesi, güz dönemi yetişkin eğitimi planlaması, personele yönelik hizmet için eğitim semineri çalışması, Hayat Boyu Öğrenme yönetmelik değişiklikleri konuları üzerinde konuşuldu. Yetişkin eğitimler için genel değerlendirmeler yapılara, 26 Eylül’de başlayacak olan kayıtların son kontrolleri sağlandı.  

Toplantının ardından Konya Büyükşehir Belediyesi Taş Bina girişinde bulunan tanıtım müzeleri ziyaret edildi. Tarihi bir yolculuğa çıkaran odalar ziyaretçilere geçmişten günümüze görsel bir şölen sundu.
MARKALARIMIZ