02-05-2023 / 13:18

Hacı Sadık KOMEK Kurs Merkezi ve Emirgazi ASEM Dualarla Açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve içerisinde meslek edindirme kursları, özel derslikler, atölyeler, aktivite odaları ile etüt merkezleri bulunan Hacı Sadık KOMEK Kurs Merkezi ve Emirgazi ASEM Binaları, düzenlenen törenle açıldı. Karatay Belediyesinin yapımının üstlendiği Hacı Sadık KOMEK Kurs Merkezi açılışında Başkan Altay’a kurs merkezimizi inceledi.

Karatay ilçesinde bulunan Kurs merkezi içerisinde KOMEK Kooperatif ürünleri showroom alanlarında tek tek tanıtılıyor. Dileyen herkes markaların ürünlerini showroom üzerinden inceleyebiliyor. Anatoya, Zeybe, Zenobya ürünlerinin satışı gerçekleştirilirken aynı zamanda bina içerisinde üst katlarda üretim atölyeleri bulunuyor. Kooperatif atölyelerinde kadın istihdamına yönelik çalışmalar devam ederken mesai çalışma saatleri sonrasında kurs merkezinde bulunan spor salonu, mutfak gibi alanlardan yararlanılabiliyor. Hacı Sadık KOMEK Kurs Merkezinde aynı zamanda dersliklerde mesleki eğitimler de devam ediyor. Açılış konuşmasında Konya’nın dört bir yanını ihya etmek ve Konyalıları en iyi hizmetlerle buluşturmak için var güçleriyle gayret ettiklerini belirten Başkan Altay, “Bizim tek sevdamız millet sevdasıdır, memleket sevdasıdır. Milletimizin duası ve bizlere olan desteği var olduğu müddetçe; Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılında emin adımlarla ilerlemeye ve ülkemizi çok daha aydınlık yarınlarla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) tarafından Konya’nın Emirgazi ilçesinde eğitim hizmeti verilecek olan Emirgazi KOMEK - ASEM Kurs Merkezinde atölye ve derslikler, kafeterya, mutfak, çocuk oyun alanları ile aktivite odaları, spor salonu, yüzme havuzu, sauna gibi donatılar bulunuyor.
MARKALARIMIZ