24-04-2023 / 13:38

YALIHÜYÜK KOMEK - ASEM DUALARLA AÇILDI

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve içerisinde meslek edindirme kursları, özel derslikler, atölyeler, aktivite odaları ile etüt merkezleri bulunan Yalıhüyük KOMEK – ASEM Binası, düzenlenen törenle açıldı.

Törende konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ‘Özellikle ilçelerimizde sosyal hayatın merkezi inşa ediliyor. İçinde yüzme havuzu, spor salonları, KOMEK kurslarımızla birlikte adeta hanım kardeşlerimiz için bir sosyalleşme imkanı oluşuyor. Konya’nın önemli markalarından birisi haline dönüştü. Şehir Konağımız inşallah ilçemize önemli hizmetlerde bulunacak’ sözleriyle Yalıhüyük KOMEK – ASEM’in Konya’nın geleceğine hizmet verecek güzel bir yatırım olduğuna vurgu yaptı.

Açılışta konuşan Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, bugüne kadar ilçeye kazandırılan tüm yatırımlar dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) tarafından eğitim hizmeti verilecek olan kurs merkezinde atölye ve derslikler, kafeterya, mutfak, çocuk oyun alanları ile aktivite odaları, spor salonu, yüzme havuzu, sauna gibi donatılar bulunuyor.
MARKALARIMIZ