04-04-2023 / 06:17

KUZEM Ara Kayıt Dönemi Başladı

Birbirinden farklı kurslar ve alanında uzman öğretmenlerle, öğrenmek isteyen her bireye imkan tanıyan KUZEM ile eğitim her daim yanı başında!
Eğitimde sınır tanımadan her zaman her yerde eğitim imkanı sunan KUZEM (KOMEK Uzaktan Eğitim Merkezi), Bahar Dönemi ara kayıtlarına 4 Nisan’da başlıyor.
Kişisel gelişim, Bilişim teknolojileri, Grafik Sanatlar Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Tarım teknolojileri gibi farklı alanlarda kayıt almaya başlayacak olan KUZEM’de, kayıtlar kuzem.org adresi üzerinden alınacak.

 

 

 

Kayıt alınacak branşlar şu şekilde: Anlayarak Hızlı Okuma, Arduıno Programlama, Beden Dili Ve Mikro İfade, Ebeveynlere Sınav Danışmanlığı Eğitimi, Enneagram Temel Eğitimi, Hafıza Teknikleri, Illustrator Eğitimi, İleri Seviye Excel Eğitimi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Numeroloji, Nöropazarlama Eğitimi, Ofis Programları (Word, Excel, Power Point), Photoshop İle Manipülasyon Eğitimi, Temel Nefes Eğitimi, Toplam Kalite Yönetimi, Topraksız Tarım, Çağrı Merkezi Elemanı, Çocuk Resim Analizi
Kontenjanların sınırlı olduğu kayıtlar için geç kalmayın.

 

 

 
MARKALARIMIZ