Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
Ahırlı Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Açıldı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ile birlikte Ahırlı ve Yalıhüyük’te esnafla ve vatandaşlarla buluşarak Ahırlı Şehir Konağı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Başkan Altay, “Bugün gelinen noktada şunu açık yüreklilikle ifade edebiliriz ki Yeni Büyükşehir Yasası en iyi Konya’da uygulanıyor.” dedi. AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, “Hizmet siyaseti devam ediyor, üretim devam ediyor. Belediyelerimiz ürettikçe elhamdülillah Türkiye gelişiyor.” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Sorgun ve Başkan Altay Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Ahırlı Şehir Konağı’nın açılışını gerçekleştirdi.

EL ELE VERDİK, KONYA’NIN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da, Konya’daki başarının temelinde birlikte çalışma kültürünün yattığını belirterek, “Tüm milletvekillerimiz, il başkanlığımız birlikte Konya’nın her ilçesine her mahallesine hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yalıhüyük Şehir Konağımız son aşamaya gelmiş. İnşallah sonbaharla birlikte burası da hizmete girmiş olacak. El ele verdik, Konya’nın hayallerini gerçekleştiriyoruz. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Tarih : 29 Mart 2021 Saat : 12:01


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.