Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
Hüyük Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Açılışı Yapıldı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından Hüyük’e kazandırılan Şehir Konağı’nın açılışını gerçekleştirdi. Başkan Altay, “Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte ilçelerimizin çehresi değişmeye ve Büyükşehir’imizin standartları ilçelerimizde oluşmaya başladı.” dedi.

Başkan Altay, Hüyük ziyareti kapsamında ilk olarak Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak ilçeye kazandırılan Şehir Konağı’nın açılışını gerçekleştirdi.

ŞEHİR KONAĞI HÜYÜK’E YENİ BİR AÇILIM GETİRECEK

Şehir Konağı’nın yüzme havuzuyla, spor salonlarıyla, sınıflarıyla Hüyük’e yeni bir açılım getireceğini belirten Başkan Altay, “2021 yatırım programımızı belediye başkanımızla birlikte oluşturduk. İnşallah bu yıl, başta otogar ve kültür merkezi olmak üzere Hüyük’e yine yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte ilçelerimizin çehresi değişmeye ve Büyükşehir’imizin standartlarını ilçelerimizde oluşturmaya başladık. Bunlardan en önemlisi de şehir konaklarımız. Hüyük Şehir Konağı’mızın açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Açılışa programına; Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Akkaya ve Ali Kamacı ile AK Parti İlçe Başkanı Muammer Karaaslan da katıldı.

Tarih : 24 Mart 2021 Saat : 10:00


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.