Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
KOMEK’TEN Uzaktan ve Yüz Yüze Spor Kursları
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, sağlıklı yaşam için Konya merkez ve ilçeler dahil olmak üzere 35 spor merkezinde yüz yüze ve uzaktan spor kursları düzenliyor. Kurslara farklı ülkelerden ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden de uzaktan katılım olurken; kursiyerler hem spor yapıyor hem de sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme eğitimleri alıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) farklı branşlardaki eğitimlerinin yanında; Konya genelindeki 35 spor merkezinde hem yüz yüze hem de uzaktan eğitimle kursiyerlerin sağlıklı yaşamına katkı da bulunuyor.

950 KURSİYERE UZAKTAN SPOR EĞİTİMİ

4 bin 200 kursiyerin kayıt yaptırdığı spor merkezlerinde 950 kursiyere uzaktan eğitim ile hizmet veriliyor. Farklı şehirlerden ve farklı ülkelerden kursiyerlerin de katıldığı eğitimlerde; aerobik, zumba, pilates, crunch, lower body gibi spor dallarında çalışmalar yapılıyor.

YÜZ YÜZE EĞİTİMLERDE SOSYAL MESAFE KURALLARI UYGULANIYOR

Uzaktan eğitimin yanı sıra; yüz yüze yapılan spor eğitimleriyle de kursiyerlerle buluşan KOMEK, gerekli tedbirleri alarak kursiyerlere hizmet veriyor. Pandemiden dolayı sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde verilen yüz yüze eğitimler 30-40 dakika arasında sürüyor.

“KOMEK’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

KOMEK’te uzaktan eğitimle spor kursuna katılan Zakif Ekinci 3 aydır spor eğitimi aldığını belirterek, “Spor ve diyetisyen hocamızla koordinasyonlu bir şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Pandemiden dolayı da hem temizlik hem mesafe kurallarına uygun şekilde çalışıyoruz. Konya Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve KOMEK çalışanlarına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bir diğer kursiyer Fatih Kartal da kursların çok verimli olduğunu ifade ederek, “Buraya başladığımda 78 kiloydum. 66 kiloya kadar düştüm. Hocaların tavsiye ettiği diyet programlarına uyulduğu sürece, herkesin bu noktada başarılı olacağını inanıyorum. Buradaki ekipmanlar gayet yeterli. Burada ciddi bir hizmet alıyoruz. Bu noktada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kursiyer İzzet Şükrü Soylu ise, “Herkese KOMEK’i tavsiye ediyorum. Spor salonu anlamında olsun, eğitim anlamında olsun gerçekten çok faydalı buluyorum.” İfadelerini kullandı.

Tarih : 01 Şubat 2021 Saat : 12:03


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.