Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
Genç KOMEK’te Öğrencilere Online Çat Kapı Tiyatro Sürprizi
Yeni tip koronavirüs nedeniyle bu yaz uzaktan eğitimle çocuklarla buluşan Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu’nda öğrenciler tatili verimli şekilde geçirirken dersler esnasında online çat kapı tiyatro etkinlikleri de gerçekleştirildi. Çevrimiçi derslerde bir anda öğrencilerin karşısına çıkan tarihi karakterlerden tıbbın babası İbn-i Sina ve ilk kadın hemşire Safiye Hüseyin, öğrencilerle salgın hastalıklarla mücadele konusunda sohbet etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle uzaktan eğitimle düzenlenen derslerde online çat kapı tiyatro etkinlikleriyle öğrencilere sürpriz yaptı.

Koronavirüs nedeniyle bu yaz uzaktan eğitimle çevrimiçi olarak evlere misafir olan Genç KOMEK Yaz Okulu, tamamı interaktif ve öğrenciyle etkileşimin hiç kesilmediği birbirinden faydalı derslerle ve etkinliklerle çocuklarla buluşuyor.

Yaz Okulu’na katılan 7-16 yaş grubu öğrenciler, kendilerini geliştiren derslerin yanında eğlenceli ve eğitici sürprizlerle de karşılaşıyor. Koronavirüse karşı farkındalık oluşturmak amacıyla online çat kapı tiyatro etkinliği gerçekleştirilen Genç KOMEK Yaz Okulu’nda tarihi karakterlerimizden tıbbın babası İbn-i Sina ve ilk kadın hemşire Safiye Hüseyin öğrencilerin derslerini ziyaret etti.

İbn-i Sina karakteri, erkek öğrencilerin; Safiye Hüseyin karakteri de kız öğrencilerin dersleri esnasında çat kapı yaparken çocuklara hem kendilerini tanıttı hem de salgın hastalıklar ve bu hastalıklardan korunma yolları hakkında öğrencilerle sohbet etti.

Online çat kapı tiyatro etkinliğini kaçıran öğrenciler, KOMEK YouTube kanalından tekrarlarını izleme imkanı bulabiliyor.

İzlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_5YIIwGlOHBZbndlXgLx1HcuOZtIVC9i

Tarih : 22 Ağustos 2020 Saat : 12:42


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.