Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
Gençler “Genç Yazarlar Akademisi”nde Buluşuyor
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları tarafından 9. ve 10. sınıf öğrencilerine yönelik video konferans üzerinden “Genç Yazarlar Akademisi” etkinlikleri gerçekleştiriliyor. Çeşitli yazarlarla bir araya gelerek keyifli sohbetlere katılan liseli gençler, hayatı ve insanı tanıma yolunda önemli tecrübeler kazanıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) lise öğrencilerine yönelik “Genç Yazarlar Akademisi” etkinlikleri düzenliyor.

Okuma kadar yazmaya da ilgisi olan 9. ve 10. sınıf öğrencileri KOMEK’in düzenlediği “Genç Yazarlar Akademisi”nde buluşuyor. Liseli gençler programlar sayesinde yazma becerilerini geliştirmek, farklı bir bakış açısı kazanmak, hayatı, insanı ve kendini daha iyi tanımak için heyecanlı bir yolculuğa adım atıyor.

Programlar kapsamında gençler koronavirüs salgını öncesi Yazarlar Abdullah Harmancı ve Mehmet Kahraman ile hikâye yazma ve okuma üzerine söyleşilere katılırken; Doç. Dr. Feyza Şule Güngör ile “Felsefenin Hayatımızdaki Yeri”, Abdullah Kasay ile “Sinema Okumaları” üzerine yüz yüze sohbetlere de katıldı.

Koronavirüs salgını sürecinde video konferans üzerinden gerçekleştirilen söyleşilerde de Yazar Fatma Işık “Çocuk Edebiyatı” üzerine bilgi ve tecrübelerini paylaşırken, Öğretim Görevlisi Nihal Kocaağa da “İş Hayatında ve Sosyal Hayatta Beden Dili Diksiyon ve İletişimin Önemi” üzerine akademinin konuğu oldu.

KOMEK “Genç Yazarlar Akademisi” video konferans üzerinden birbirinden değerli yazarları gençlerle buluşturmaya devam edecek.

Tarih : 09 Haziran 2020 Saat : 14:43


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.