Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Emine Erdoğan Hanımefendi KOMEK Kooperatifi Tanıtım Standında
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk Bey’in katılımı ile Selçuklu Kongre Merkezi’nde Beslenmenin Otizm Üzerine Etkileri Farkındalık Geliştirilmesi Projesi Tanıtım Toplantısı yapıldı. Toplantı sonrasında Selçuklu Kongre Merkezinde kurulan KOMEK Kooperatifi standımızda “Sıfır Atık Projesi” kapsamında üretilen ürünler sergilenerek halkın beğenisine sunuldu.

KOMEK Kooperatifi tanıtım standımızı Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Leyla Şahin Hanımefendi, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay ve eşi ile vekillerimiz ziyaret ederek ürünleri incelediler.

İsrafın önlenmesi, atığın azaltılması ve atıkların dönüştürülmesini kapsayan atık yönetim felsefesi olarak tanımlanan "sıfır atık" konusunda KOMEK Kooperatifi ve Atölyeler olarak her geçen gün birbirinden farklı ürünler ile atıkların değerlendirilmesine destek oluyoruz ve çalışmalara devam ediyoruz.

Ziyaretin ardından daha sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi SOBE Selçuklu Otizmli Bireyler eğitim Merkezi açılışına katıldı.

Tarih : 20 Kasım 2019 Saat : 15:46


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.