Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
YARININ EĞİTİMİ ZİRVESİ
Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Gençlik Spor ve Eğitim Şube Müdürlüğü personelleri 3. Yarının Eğitimi Zirvesi Programında farklı ülkelerden gelen üst düzey eğitimciler ve eğitime dair çalışmalara katıldı. Programda teknolojinin eğitime katkılarından bahsedilerek atölyelerde uygulamalar yapıldı.

2017 yılında Finlandiya’yı, 2018 yılında Güney Kore’yi konuk olarak ağırlayan Yarının Eğitimi Zirvesi, bu yıl Avustralya, Kanada ve Vietnam olmak üzere 3 ülkeyi konuk etti. Bununla birlikte ülkemizden de seçkin isimlerin yer aldığı zirvede, eğitimciler için çeşitli atölye çalışmaları da yer aldı.

Her yıl Kasım ayında eğitimcileri uluslararası eğitimcilerle bir araya getiren Yarının Eğitimi Zirvesi bu yıl ilk kez Yarının Öğretmenlerini zirvede ödüllendiriyor. Yarının Öğretmeni Ödülleri, eğitimde yenilikçi uygulamaları tanımak, tanıtılmasını ve yayılmasını amaçlıyor. Böylece ülkemizdeki kıymetli öğretmenlerin birbirine ilham olacağına inanılıyor.

Hem konuşmalar hem de atölye çalışmalarıyla 2 gün süren 3. Yarının Eğitimi Zirvesi 2-3 Kasım 2019’da Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleştirildi.

Tarih : 05 Kasım 2019 Saat : 13:31


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.