Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi Atölye Ziyareti
Konya Hayat Boyu Öğrenme ekibi; Gençlik Spor ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Eğitim Şube Müdürü Abdullah Kaleli, Konya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nadi Soylu, Meram-Selçuklu-Karatay Halk Eğitim Müdür ve Müdür yardımcıları, İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezinde bulunan Ahşap atölyeleri ziyaret ederek örnek çalışmaları yerinde incelediler.

KOB desteği ile Ahşap oyuncak atölyesi kurulması için ARGE çalışmalarına başlandı, proje için İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezinde; Mobilya, Ayakkabı, Oyma ve Sedef Kakma, Deri Giyim ve Aksesuar ile Tekstil Atölyelerinde üretilen tüm ürünleri incelenerek fikir edinildi.

Ahşap Oyuncak Atölyesi ile Konya’da bir ilke imza atarak Konya ekonomisine canlılık katmak ve KOMEK bünyesinde Atölyelerde istihdam edilecek çalışanlara gelir kapısı olmak hedeflenmektedir. Atölyelerde üretim için planlanan ürünler; Akıl ve zeka oyunları ile Ahşap Oyuncaklardır aynı zamanda üretilecek olan ürünler internet üzerinden online satışa sunulacaktır.

KOMEK’te ahşap sanatı eğitimi alan kursiyerlerin, üretmiş oldukları ürünlerini bu proje ile internet üzerinden satışa sunma fırsatı bulabilecekler.

KOMEK Güz Dönemi kayıtları 23 Eylül pazartesi günü sabah saat 08.00’da başlayıp 9 Ekim’e kadar devam edecektir. Kayıtlar konya.bel.tr ve komek.org.tr adresleri üzerinden online olarak yapılabilecektir.

Tarih : 23 Eylül 2019 Saat : 14:46


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.