Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Toplantısı
KOMEK 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı dönem başı hazırlıkları için, Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur ibrahim Altay, Gençlik Spor ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanı Alper Oral, KOMEK Eğitim Şube Müdürü Abdullah Kaleli ve Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) yöneticileri ve zümre sorumluları ile Mevlana Kültür Merkezi’nde değerlendirme toplantısı ile bir araya geldiler.

KOMEK 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı planlaması ve eğitimleri hakkında kurs yönetici ve sorumlularına KOMEK’in Konya halkı için önemli olduğu ve bu konuda hassas olunması gerektiği vurgulandı. KOMEK kooperatifi ve Atölyeler hakkında bilgilendirilen yönetici ve zümre sorumlularına atölyelerin işleyişi hakkında bilgi verildi. 
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim markası olan KOMEK ile ASEM eğitimlerinin daha kaliteli ve verimli olması için hizmet içi eğitim planlamaları yapıldı.
Yeni dönemde yeniliklerle büyüyerek ve gelişerek çalışmalara büyük bir hızla devam edileceği dile getirildi.
Güz dönemi kayıtları 23 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında konya.bel.tr ve komek.org.tr adresleri üzerinden online olarak alınacak olup eğitimlere hafta içi grupları 14 Ekim, hafta sonu grupları 12 Ekim’de başlayacak.
Güncellenen KOMEK 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı akademik takvimine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Tarih : 18 Eylül 2019 Saat : 18:13


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.