Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
GENÇ KOMEK YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yaz 7-16 yaş arası binlerce öğrenciye Sanat, Spor, Dinimiz ve Değerlerimiz başlıklarında eğitimleri vereceği Genç KOMEK Yaz Okulu kayıtlarına ilgi rekor seviyede başladı. 21 Haziran’a kadar sürecek olan kayıtların ilk gününde toplam 4300 kayıt alındı.

KAYITLARA REKOR İLGİ

10 Haziran’da başlayan Genç KOMEK kayıtları ilk günü www.komek.org.tr web sayfasından ve kurs merkezlerinden kayıt alınarak, KOMEK’in sosyal medya hesaplarından da yüzlerce takipçiye anlık bilgi verildi.

GENÇ KOMEK’TE İHTİSAS EĞİTİMİ

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu’nda ihtisas eğitimleri de verilecek. Bu kapsamda 11-13 ve 14-16 yaş grubu öğrencilere robotik kodlama, yabancı dil eğitimleri verilirken; 11-13 yaş gruplarına medya okuryazarlığı, çocuk korosu, taekwondo-judo eğitimleri verilecek. 7-10 yaş grubuna yönelik de halk oyunları eğitimleri olacak.

KAYITLARINIZI MUTLAKA ONAYLATIN

7-16 yaş grubuna eğlenerek öğrenmeyi hedefleyen Genç KOMEK Yaz Okulu’na sınırlı tutulan kayıtlar, 21 Haziran’a kadar www.konya.bel.tr ve www.komek.org.tr adresleri üzerinden alınacak. Ön kayıt yaptıranların ders seçimi ve kayıt onayı için mutlaka ilgili kurs merkezine başvurması gerekiyor.

Genç KOMEK Yaz Okulu’ndan dezavantajlı öğrenciler ücretsiz olarak yararlanıyor. Ücretler, ikinci kardeşe yüzde 50 indirimli, üçüncü kardeşe ücretsiz olacak. Eğitim ücretleri merkez ilçelerde 100 TL, diğer ilçelerde ise 50 TL olarak belirlendi.

Genç KOMEK'te teorik dersler ücretsiz olup sanat, spor ve gezi etkinlikleri için katkı ücreti alınmaktadır.

 

 

Tarih : 11 Haziran 2019 Saat : 14:33


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.