Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
GENÇ KOMEK ve TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışmalarına devam edecek KOMEK’te tanışma toplantısı ile Genç KOMEK Yaz Okulu faaliyetleri ile ilgili toplantı düzenlendi.

KOMEK ailesinin bağlandığı Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde tanışma toplantısı yapıldı.


Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda, yeni dönemde yeniliklerle büyüyerek ve gelişerek çalışmalara büyük bir hızla devam edileceği dile getirildi.
Bu yıl 31 ilçede gerçekleştirilecek Genç KOMEK Yaz Okulu’nda görev alacak eğitimcilere yönelik bilgilendirmenin de yapıldığı toplantıda 7-16 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlenecek Genç KOMEK Yaz Okulu’nda eğlenerek öğretmenin çocuklar üzerindeki olumlu etkilerinin üzerinde duruldu.
Konya merkez ve ilçelerde Dinimiz ve Değerlerimiz, sanat ve spor başlıklarında düzenlenecek Genç KOMEK Yaz Okulu kayıtları 10-21 Haziran tarihleri arasında alınacak.

Tarih : 29 Mayıs 2019 Saat : 15:27


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.