Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Başkan Altay: Hemşehrilerimizle İstişareye Önem Veriyoruz
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sosyal medyadan çay daveti yaptığı vatandaşlarla Büyükşehir Belediyesi’nde bir araya geldi. Başkan Altay, “Konyamızı geleceğe taşıyacak kararlar alırken sık sık hemşehrilerimizin görüşlerine başvurmaya ve istişarelerde bulunmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Şehir İstişareleri programları kapsamında vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Başkan Altay, sosyal medya hesaplarından vatandaşları bir kez daha Büyükşehir Belediyesi’ne çay içmeye davet etti.

Vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunmaya büyük önem veren Başkan Altay, sosyal medya hesaplarından, “Değerli kardeşlerim, vakti müsait olan hemşehrilerimi belediyemize çaya davet ediyorum. Buyurun” paylaşımında bulundu.

Altay’ın davetine icabet ederek Konya Büyükşehir Belediyesi’ne gelen vatandaşlar, Başkan Altay’a taleplerini iletme fırsatı buldu. Başkan Uğur İbrahim Altay da belediyede misafir ettiği Konyalıların tüm taleplerini tek tek dinleyerek çözüm için talimatlar verdi.

BİRLİKTE KARAR VERİYORUZ

Başkan Altay, her fırsatta vatandaşla bir araya geldiklerini ve bu buluşmalara büyük önem verdiklerini belirterek, “Şehrimize hizmet ederken, Konyamızı geleceğe taşıyacak kararlar alırken sık sık hemşehrilerimizin görüşlerine başvurmaya ve istişarelerde bulunmaya özen gösteriyoruz. Davetimize icabet eden hemşerilerim teşekkür ederim” dedi.

Tarih : 27 Aralık 2018 Saat : 12:44


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.