Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK ve ASEM’de Dünya Engelliler Günü Kutlamaları
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında çeşitli programlar hayata geçirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezinde birbirinden anlamlı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programları düzenlendi.

Meram ASEM’de işaret dili öğrencileri ve kuaförlük öğrencilerinin katkıları ile engelli hanımlara yönelik program düzenlendi. Kuaförlük sınıfı öğrencileri saç bakımı yaparken işaret dili öğrencileri sohbet ederek keyifli anlar yaşandı. Daha sonra Meram ASEM üyelerinin hazırladığı hediyeler misafirlere takdim edildi.

Ereğli Kaymakamlığı ve Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan Okullar ve Ereğli KOMEK İşbirliği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Ereğli KOMEK İşaret Dili ekibi anlamlı bir program icra etti.

Akşehir KOMEK de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Akşehir Bedensel ve İşitme Engelliler Derneği (AKBİRDER) Başkanı ve Akşehir KYK Müdürlüğü Manevi Rehberlik Birimi Görevlisi olan aynı zamanda Akşehir KOMEK te İşaret Dili Eğitmenliği yapan Hayri Üzüm tarafından katılımcılara Engelliler ve İslam Dininin Engellilere Bakışı konulu bir seminer verildi.

Araplar KOMEK’te ise işaret dili eğitimi alan kursiyerler Engelliler Günü kutlaması yaparak farkındalık duygularını tazelediler.

Tarih : 04 Aralık 2018 Saat : 15:20


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.