Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Şehrin En Önemli Sanatsal Etkinliği 2 Mayıs’ta Başlıyor
Konya’nın en önemli kültür-sanat etkinliklerinden biri olan Konya Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni, bu yıl “Selçuklu Saklı Değerler” temasıyla kapılarını 2 Mayıs Çarşamba günü açıyor. Sergi ve bilgi şöleninde birbirinden kıymetli el emeği göz nuru binin üzerinde eserle birlikte çok sayıda sanatsal faaliyet yer alacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) tarafından geleneksel olarak düzenlenen Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni, sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

2004 yılından bu yana toplumun her kesimi tarafından büyük ilgi gören ve 600 bini aşan mezunu ile Konya’nın en büyük ailesi konumunda olan KOMEK, 14. Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni’nin temasını “Selçuklu Saklı Değerler” olarak belirledi. Konya’nın en önemli kültür-sanat etkinliklerinden biri haline gelen sergi ve bilgi şöleninde 20 branşta binin üzerinde birbirinden değerli el emeği göz nuru ürünler sergilenecek.

2 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ 10.30’DA AÇILIYOR

Hazırlıkları tamamlanan 14. Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni’nin açılışı, 2 Mayıs Çarşamba günü saat 10.30’da Büyükşehir Belediyesi İrfan Medeniyeti Araştırma ve Kültür Merkezi Konyanüma’da yapılacak.

ÇOK SAYIDA PROGRAM VE SANATSAL ETKİNLİK YAPILACAK

Birbirinden değerli eserlerin sergilenmesinin yanı sıra Uluslararası Kadın İstihdamı Çalıştayı’nın da yapılacağı Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni 12 Mayıs’a kadar; müzik ve şiir dinletileri, konserler, anlık yarışmalar, söyleşiler, paneller, uygulamalı gösteriler gibi çok sayıda sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

 

Tarih : 01 Mayıs 2018 Saat : 13:14


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.