Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Afganistan Heyeti KOMEK ve ASEM’leri Ziyaret Etti
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğünün düzenlediği eğitim seminerlerine katılan Afganistan heyeti, sosyal belediyecilik kapsamındaki faaliyetleri incelemek için Konya Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerini ziyaret etti.

KOSKİ Genel Müdürlüğününüz düzenlediği eğitim seminerleri için Konya’da bulunan Afganistan heyeti Konya Meslek Edindirme (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerini (ASEM) ziyaret etti.

Müslüman ülkelere yönelik düzenlenen “Uluslararası Su ve Atıksu Yönetimi” eğitimleri kapsamında Konya’ya gelen Afganistan’ın 8 şehrinden kaymakamlar, belediye yöneticileri ile su idareleri üst düzey yöneticilerinden oluşan heyet, KOMEK ve ASEM’leri ziyaret etti.

Konya istihdamına ve kalkınmasına önemli katkı sağlayan KOMEK atölyesini ve satış merkezini gezen heyet, atölye ve satış merkezlerini gezerek bilgi alışverişinde bulundu. Gezilerin sonunda Afganistan heyetine KOMEK kurslarında üretilmiş el emeği göz nuru yöresel hediyeler verildi.

Afganistan Feyzabad Kaymakamı Shaira Shakib Sadat ve Mezar-ı Şerif Belediye Başkan Yardımcısı Atiqullah Wahabzada da KOMEK ve ASEM’lere hayranlıklarını belirterek, Afganistan için de önemli bir inceleme olduğunu belirttiler.

Tarih : 19 Nisan 2018 Saat : 12:39


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.