Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Komek Ve Asem’den “Engelsiz Yürekler” Etkinliği
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezi öğretmenleri ve kursiyerleri, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü’nde, down sendromlu öğrencilere yönelik “Engelsiz Yürekler” etkinliği düzenledi. Programda down sendromlu öğrenciler ebru sanatıyla tanıştı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) , “Engelsiz Yürekler” ismiyle anlamlı bir program düzenledi.

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediyesi Alavardı ASEM, Meram ASEM ve Harmancık KOMEK öğretmenleri ve kursiyerleri, rehabilitasyon merkezi öğrencilerine yönelik düzenledikleri programda engelsiz yüreklerle birlikte ebru yaptılar.

Öğrencilerin ailelerinin de katıldığı etkinlikte öğrenciler hem eğlendiler, hem de ebru sanatıyla tanışmanın mutluluğunu yaşadılar. Öğrencilerin yaptığı özel ebrular, etkinliğin sonunda açılan sergide görücüye çıktı.

Özel öğrencilerle güzel bir gün geçiren KOMEK ve ASEM kursiyerleri öğrencilere hediyeler vererek mutluluklarına ortak oldu.

 

Tarih : 21 Mart 2018 Saat : 10:25


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.