Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
“Kulu’da Aile Sanat Ve Eğitim Merkezi Tamamlandı”
Kulu İlçesi’nde yatırımları inceleyerek yerel buluşmalar programına katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOMEK Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız ve beraberindekiler ile Kulu Şubesini ziyaret etti. Kulu’da Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’ni de tamamladıklarını, hizmete açma aşamasında olduklarını belirten Başkan Akyürek, “Orada yüzme havuzu, spor salonu, saunası, meslek edindirme kurs bölümleri, kafeteryası ve sosyal alanlarıyla bir merkezi daha yakında hizmete açacağını belitti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ilçe programları kapsamında yapımı tamamlanmak üzere olan Kulu Şehir Konağını ziyaret ederek, Kulu’da  eğitimleri  devam eden KOMEK’in dönem açılışını yaptı.

Kulu İlçesi’nde yatırımları inceleyerek yerel buluşmalar programına katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek,  KOMEK  Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız ve beraberindekiler Kulu Şubesini ziyaret ederek KOMEK’in Konya genelinde en yaygın eğitim çalışması olduğunu vurguladı, kuruluşundan bu yana KOMEK’ten hizmet alanların sayısının 568 bin olduğunu ifade etti.

 Kulu Kurs Merkezi’nde ise 3 bin 573 kursiyerin eğitim aldığını belirten Başkan Akyürek, “KOMEK, hem bir sosyalleşme vesilesi oluyor; kardeşliği, tanışmayı, bir arada olmayı, komşuluk ilişkilerini artırıyor hem de sanat ve meslek öğrenme imkanı sağlıyor. KOMEK kapısından girmek, burada hizmet vermek, hizmet almak, bu ailenin bir ferdi olmak büyük bir ayrıcalıktır. Emek veren, katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kulu’da Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’ni de tamamladıklarını, hizmete açma aşamasında olduklarını belirten Başkan Akyürek, “Orada yüzme havuzu, spor salonu, saunası, meslek edindirme kurs bölümleri, kafeteryası ve sosyal alanlarıyla bir merkezimizi yakında hizmete açacağız. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih : 01 Mart 2018 Saat : 16:17


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.