Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
13. Altın Dokunuşlar Sergisi Katalogla Kalıcı Hale Getirildi
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’nin “Endülüs’ten Selçukluya” temasıyla düzenlediği 13. Geleneksel Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni katalogla kalıcı hale getirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’nin (ASEM) geleneksel olarak gerçekleştirdiği 13. Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni’nde yer alan ürünler bir katalog ile kalıcı hale getirildi.

 “Endülüs’ten Selçukluya” temasıyla açılan ve on binlerce sanatseverin ilgi gösterdiği Geleneksel 13. Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni’nde sanatseverlerin beğenisine sunulan 2 bin 17 eserin tamamı katalogda yer aldı.

Selçuklu ile Endülüs’ün mimari ve sanatsal figürlerinin benzeştiğini, iki medeniyetin etkileşiminin üst seviyede olduğunun birbirinden değerli eserlerle anlatıldığı serginin kitaplaştırılmasıyla sanatsal açıdan önemli bir eser de hayata geçmiş oldu.

KOMEK sergi kataloglarının altıncısı olan 13. Altın Dokunuşlar Endülüs’ten Selçukluya sergi kataloğu KOMEK ve ASEM merkezlerinden temin edilebiliyor. 

 

Tarih : 23 Şubat 2018 Saat : 10:31


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.