Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK Japonca Kursu Önemli Bir Başarıya İmza Attı
Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK Meslek Edindirme Kursları bünyesinde açılan Japonca dil kursu kursiyerleri yeterlilik sınavlarında gösterdikleri başarışla Japonya Büyükelçisi'nin katıldığı Japon Dili ve Kültürü Araştırma Uygulama Merkezi’nin 1. Olağan Kurul Toplantısına davet edildi.

KOMEK bünyesinde açılan Japonca dil kursu kursiyerleri önemli bir başarıya imza attılar.

Japonca Dil Yeterlilik Sınavı’nda başarı göstererek, Japon Dili ve Kültürü Araştırma Uygulama Merkezi’nin 1. Olağan Kurul Toplantısına davet edildi. Konya’da yaşayan iki kişiden birinin mutlaka gittiği bir kurs adeta bir okul olan KOMEK kursu yine bir başarıya daha imza attı. Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) bünyesinde açılan Japonca Dil Kursu Kursiyerleri Japonca Dil Yeterlilik Sınavı’nda gösterdikleri başarıyla dikkat çekti.

KOMEK’te her dönem yoğun talep üzerine açılan Japonca Dil Kursu ulusal ve uluslararası yarışma ve sınavlarda gösterdikleri başarıyla meyvelerini toplamaya başladı. 2016 yılında Türk Japon Vakfı işbirliğiyle iki ülke arasında iletişim ağını güçlendirmek için kurulan Japon Dili ve Kültürü Araştırma Uygulama Merkezi 1. Olağan Kurul Toplantısına, Japon Kültürünün ve dilinin araştırılmasına büyük katkı sağlayan KOMEK de davet edildi.

JAPONYA BÜYÜKELÇİSİ KATILDI

Ankara’da Türk Japon Vakfı’nda gerçekleşen toplantıya, Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Türkiye’nin Farklı üniversitelerinden akademisyenler ve Japoncaya gönül veren misafirler katıldı. Toplantıya KOMEK kursunu temsilen katılan Japonca Dil Öğretmeni Fatoş Keleş, Konya’da Japoncaya büyük ilgi gösterildiğini kaydederek, Japonya’da üniversite okumak, master programlarına katılmak ve Japonca Dil Yeterlilik Sınavına girmek isteyen kursiyerlere KOMEK’te A1, A2 ve B1 seviyelerinde eğitimlerin verildiğini söyledi.

Tarih : 02 Ocak 2018 Saat : 10:56


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.