Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Meram ASEM’den “Kış Masalı” El Sanatları Sergisi
Konya Büyükşehir Belediyesi Meram Aile Sanat ve Eğitim Merkezi eğitmenleri ve kursiyerleri tarafından 9 branşta 170 eserden oluşan “Kış Masalı” El Sanatları Sergisi açıldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meram Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) tarafından “Kış Masalı” El Sanatları Sergisi açıldı.

Kültürpark’ta bulunan KOMEK Satış Merkezi ve Sergi Salonundaki serginin açılışını Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Köseoğlu ile KOMEK ve ASEM yetkilileri gerçekleştirdi.

KOMEK’in yıl boyunca sergiler açmaya devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Köseoğlu, “Mayıs ayında ana sergimiz oluyor ayrıca şehir merkezinde ve ilçelerimizdeki ASEM’ler ve KOMEK’ler kendi özel sergilerini küçük ortamlarda açıyor. Burada da 9 branşta 170 eserden oluşan küçük bir sergimizi açıyoruz. Meram ASEM’deki 9 braştaki hocalarımız öğrencileriyle yapmış oldukları eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuyorlar” diyerek, güzel sanatlara ilgi duyan herkesi sergiyi görmeye davet etti.

Kırkyama, Tel Kırma, Dantel Anglez, Kurdele Nakışı, Keçe, Şiş Örgü, Giyim, Ahşap Boyama ve Takı Tasarım branşlarında oluşturulan sergi 15 Ocak’a kadar açık olacak.

Tarih : 26 Aralık 2017 Saat : 16:49


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.