Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
Yaz Okulu Öğrencileri Silifke Kampını Verimli Geçirdi
Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulunda eğitim gören öğrencilerden bir grup, Bilgihane öğrencileri ile birlikte Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlenen yaz kampı’nda çeşitli faaliyetlere katılarak hem eğlendi hem öğrendi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Genç KOMEK Yaz Okulu ve  Bilgehanelerde eğitim gören 410 öğrenciyi 4 gün süren yaz kampı kapsamında Mersin’in Silifke ilçesine götürdü.

Kampta, günlük iki saat Kuran-ı Kerim dersi alan öğrenciler, plaj futbolu, halat çekme, oltada balık gibi istasyon çalışmalarında gönüllerince eğlendi. Sabah ve ikindi vakitlerinde rehberleri eşliğinde denize giren öğrenciler, yalnızca bedenlerinin değil, gönüllerinin de eğitildiği kampta eğitimcilerle sohbet ederek birbirleri ile kaynaştı. Gençler, rehberler eşliğinde Silifke ve çevresinin tarihi ve kültürel mekanlarına ziyaretler de gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLER 15 TEMMUZ’DA NÖBET TUTTU

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünü de kampta geçiren ve sabaha kadar nöbet tutan gençler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını ile 15 Temmuz’u anlatan videolar izleyerek şehitler için okunan hatimlerinin duasına katıldı.

Tarih : 21 Temmuz 2017 Saat : 16:04


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.