Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
KOMEK Erasmus Gençlik Değişimi Projesine Ev Sahipliği Yaptı
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Makedonya, Moldova, İtalya ve Yunanistan ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Birliği Erasmus Plus Gençlik Değişimi “Mevlana’nın Hoşgörü Bahçesi” projesine Konya’da ev sahipliği yaptı.

Konya Meslek Edindirme Kursları KOMEK, Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Mevlana’nın Hoşgörü Bahçesi” projesi kapsamında, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 5 ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yaptı.

“Mevlana’nın Hoşgörü Bahçesi” projesi kapsamında 5 ülkeden 30 öğrenci bir hafta Konya’da kalarak müslümanlara ve İslam dinine karşı oluşturulmaya çalışılan ön yargıların yanlış olduğunu anlatmak için kültürel ve sanatsal birçok etkinliklere katılacaklar. Dumlupınar KOMEK ve Bosna Hersek KOMEK Kurs Merkezi atölyelerine misafir olan öğrenciler ebru ve keçe sanatı hakkında bilgi alarak uygulama yaptı.

KOMEK atölyelerinde sanatsal etkinliklere katılan öğrenciler Konya’nın misafirperverliğinden memnun olduklarını dile getirerek ev sahipliği yapan başta Konya Büyükşehir Belediyesine ve KOMEK’e teşekkür etti.

Tarih : 08 Temmuz 2017 Saat : 15:10


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.