Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK Konya İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına Katıldı
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, sanayicilerle üniversite öğrencilerinin buluşturulduğu 4. Konya İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda istihdam konusunda yaptığı çalışmaları anlatıyor.

                İŞKUR öncülüğünde Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi ve birçok sivil toplum kuruluşunun desteğiyle düzenlenen  Konya İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde açıldı.

                Konya’da faaliyet gösteren sanayici ve iş adamlarının üniversite öğrencileriyle buluştuğu fuara Konya Valisi Yakup Canbolat, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

                 Açılış sonrası KOMEK ve Kariyer Merkezi standını gezen Konya Valisi Yakup Canbolat’a Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu, KOMEK eğitimleri hakkında bilgi verdi. Vali Canbolat’a KOMEK atölyesinde üretilmiş tablo hediye edildi.

                 Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kişisel gelişim, dil kursları, el sanatları, bilişim teknolojileri ve meslek edindirme alanlarında eğitim faaliyeti gösteren KOMEK, 450 binden fazla kursiyere eğitim vererek Konya sanayisinde aranan elaman açığını kapatıyor.

Tarih : 29 Mart 2017 Saat : 17:27


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.