Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
“ANADOLU’DA SELÇUKLU VE OSMANLI İZLERİ” FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ
“Anadolu’da Selçuklu ve Osmanlı İzleri” fotoğraf yarışmasıyla dünya medeniyetine yön veren Selçuklu ve Osmanlı ecdatlarımızın bize bıraktıkları maddi, manevi miraslarına sahip çıkarak yeniden gün yüzüne çıkmasını, bizden sonra ki nesillerin bu mirasların ruhuyla büyümesini sağlamaktır.

“ANADOLU’DA SELÇUKLU VE OSMANLI İZLERİ”
FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

AÇIKLAMA

Yarışma, Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek edindirme Kursları (KOMEK ) tarafından düzenlenmiştir.

AMAÇ

 Ecdadımızın bıraktığı mirasa sahip çıkmak, unutulmaya yüz tutmuş eser ve kültürel yaşantıları gün yüzüne çıkartmak ve farkındalık oluşturmak.

KAPSAM

Bu yarışma; www.facebook.com/konyameslekedindirme facebook sayfasını beğenen KOMEK Ailesini kapsamaktadır. Bu açıdan sadece Konya’da ikamet etme zorunluluğu olmayıp Anadolu’nun her yerinden herkes katılabilir.

KONU

“Anadolu’da Selçuklu Ve Osmanlı İzleri”

YARIŞMA KATILIM ŞARTLARI VE BİLGİLENDİRME
1. Bu yarışmaya www.facebook.com/konyameslekedindirme facebook sayfasını beğenen herkes katılabilir.

2. Bir katılımcı en fazla 1 fotoğrafla yarışmaya katılabilecektir.

3. Yarışma 27 Nisan 2017 Perşembe günü saat 00:00’de sona erecektir.

4. Yarışmacılar fotoğraflarını konyameslekedindirme@gmail.com mail adresine, yarışmacı adı soyadı ve fotoğraf hakkında kısa bir künye yazarak gönderecektir.

5. Fotoğraflarda küçük renk oynaması dışında yapılan görsel yanılsamalar (photoshop) olmaması gerekmektedir.

6. Yarışma boyunca en fazla beğeni ve paylaşım alan fotoğraf halk oylaması ödülüne hak kazanacaktır. Halk oylaması ödülünün belirlenmesinde, paylaşımlar herkese açık olarak paylaşılacak ve aynı facebook hesabından birden fazla paylaşım yapılması durumunda fotoğraf halk oylaması ödülü için yarışma dışı sayılacaktır.

7.Fotoğraf çekimi konusunda isteyen cep telefonuyla bile çekebilir ancak yüksek çözünürlük ve kalitede olması gerekmektedir. Fotoğraf boyu minimum (2200 X 1468) ve yüksek kalitede olmalıdır.Yukarıda belirtilen mail adresine gelen fotoğraflar facebook.com/konyameslekedindirme facebook sayfamızdan yayımlanacaktır. Yayımlanan fotoğraflar jüri değerlendirmesinde ödül alan ve sergilenmeye uygun görülen 42 fotoğraf KOMEK Altın Dokunuşlar dönem sonu sergisinde sergilenerek katalog haline getirilecektir.

8. Yarışmacının kendisinin çekmediği fotoğrafta telif hakkı konusunda yarışmacının kendisi mesuldür ve kurumla bir alakası olamaz. Bu tür sorunlar yaşandığında yarışmacı kınama alarak yarışmadan diskalifiye edilecektir.

9. Fotoğraf gönderimleri yoğun olduğunda facebook sayfası üzerinden 15 dk. süreyle planlamaya alınır ve yarışma koordinatörü tarafından size bilgilendirme maili gönderilir.

10. Gönderdiğiniz fotoğraflarla birlikte size ulaşabileceğimiz iletişim numaranızın güncel olması gerekmektedir.

DEĞERLENDİRME KOŞULLARI

Şartnamenin 4. Maddesinde belirtilen mail adresine gönderdiğiniz “Anadolu’da Selçuklu ve Osmanlı İzleri” konulu fotoğraflarınız sayfamız, şartnamenin 7. Maddesinde belirtilen facebook sayfası üzerinden yayımlanacaktır. Gönderdiğiniz fotoğraflara ad soyad ve kısa bir künye eklemeniz zorunludur.

ÖDÜLLER

1.      1000 TL

2.      750 TL

3.      500 TL

Halk Oylaması: 500 TL

YARIŞMA TARİHİ

Yarışma 27 Mart 2017’de başlayıp 27 Nisan 2017’de sona erecektir.

Tarih : 27 Mart 2017 Saat : 15:35


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.