Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK MODEL ALINAN HALK ÜNİVERSİTESİ
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Ordu Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (ORMEK) öğretmen ve öğrencilerini misafir etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Ordu Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarına bağlı Ünye Meslek Edindirme Kurslarından gelen 45 kişilik öğretmen ve öğrenci grubuna ev sahipliği yaparak KOMEK eğitimleri hakkında bilgilendirdi.

KOMEK Bosna Hersek Sadrettin Kütükçü Kurs Merkezinde yerinde inceleme yapan grup “Selçuklu’dan Günümüze” sergisini gezerek KOMEK’in el emeği göz nuru ürünlerini inceledi. KOMEK’in eğitim ve akademik takvimi hakkında ayrıntılı bilgi alan misafirler Konya Büyükşehir Belediyesi Ali Gav Gelenekli Sanatlar İhtisas Merkezi ve KOMEK Kültür Park Sergi ve Satış Merkezini de gezdiler.

KOMEK TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA MODEL GÖSTERİLİYOR
Türkiye genelinde Büyükşehir Belediyeleri tarafından verilen meslek edindirme kurslarının artmasıyla KOMEK geçmişi ve eğitim tecrübesiyle yurt içi ve yurtdışında faaliyet gösteren birçok meslek edindirme kurslarına ev sahipliği yapıyor. Isparta, Gaziantep, İstanbul, Kocaeli ve son olarak da Ordudan gelen misafirlere KOMEK’te yapılan faaliyetler anlatıldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Meksika’da düzenlenen UNESCO 2. Öğrenen Şehirler Uluslararası Konferansı’nda istihdam ve sosyal-kültürel gelişim konusunda tüm dünyaya örnek olarak sunulmuştu.

Tarih : 25 Mart 2017 Saat : 16:25


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.