Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK’TE İLK YARDIM KURSLARI DEVAM EDİYOR
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları 2017 Bahar Döneminde 180 aktif branşta eğitim veriliyor. Bilişim teknolojileri, dil kursları, hasta kayıt kabul ve meslek edindirme kursları en fazla kayıt alan branşlar arasında yer alırken, bu dönem yoğun talep üzerine açılan ilk yardım kursu da büyük ilgi görüyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren KOMEK, Hayat Boyu Öğrenme ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri’nde toplam 965 kursiyer ilk yardım kursuna kayıt yaptırarak eğitim görüyor.

             Son günlerde bir çok resmi ve özel kurumun eleman alımlarında istediği ilk yardım yeterlilik belgesi istemesiyle, KOMEK de bu alanda oluşan açığı bir çok kurs merkezinde ilk yardım kursları açarak kapatıyor. Kurslarda Teorik derslerin yanı sıra uygulamalı derslerle de pratik yapılıyor.

             KOMEK ve Konya İtfaiye Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlenen ilk yardım eğitimi programında teorik dersleri alan kursiyerler Konya Büyükşehir Belediyesi Sancak İtfaiye Merkezi’nde uygulamalı derslerle de pratik yapıyor. Kursiyerler kurs sonunda Milli Eğitim onaylı sertifikayla eğitimlerini belgelendiriyor.

Tarih : 21 Mart 2017 Saat : 09:18


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.