Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK FOTOĞRAF HOCASI MUSTAFA BİNOL TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.
National Geographic’in Akmerkez sponsorluğunda düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışmasında Fotoğraf sanatçısı ve KOMEK fotoğraf hocası Mustafa Binol

National Geographic’in Akmerkez sponsorluğunda düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışmasında KOMEK fotoğraf hocası Mustafa Binol “insan” kategorisinde birinci oldu.

Türkiye’nin başta gelen isimlerinden foto muhabiri Ara Güler, NTV program yapımcısı Oğuz Haksever, National Geographic Uluslararası Edisyonlar Fotoğraf ve Tasarım Editörü Darren Smith ve fotoğraf editörü Elizabeth Krist’ün yer aldığı Türkiye jürisi, National Geographic Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın Türkiye seçmelerinde Bin 410 katılımcının 5 bin 500’ü aşkın fotoğrafla katıldığı yarışma İnsan, Doğa, Mekân ve Akmerkez Özel Kategorisi Paylaşmak olmak üzere dört kategoride gerçekleşti. Ulusal Yarışma’nın İnsan kategorisinde birincilik ödülünü alan Mustafa Binol, “Her yarışmanın kendine has bir özelliği vardır. Bu yarışmanın benim açımdan özelliği Konya’mıza birincilik getirerek başarılarıma yenilerini eklemektir. Arkadaşlarımın da destekleriyle inandık ve İnsan kategorisinde birinciliği Konya’mıza kazandırdık” dedi.

 

Tarih : 27 Aralık 2013 Saat : 17:17


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.