Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK ve ASEM’LERDE YENİ DÖNEM DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerinin bahar dönemi kayıt ve alan çalışmaları ile yeni kurs dönemi yapılacak çalışmalar, yapılan toplantı ile değerlendirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri bahar dönemi kayıt ve alan çalışmaları değerlendirme toplantısı yapıldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu’nun katılımı ile yapılan toplantıda, KOMEK Şube Müdürü Abdullah Kaleli, ASEM Şube Müdürü Zeliha Üzümcü, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İlyas Poyrazer ile merkez ve ilçe kurs yöneticileri hazır bulundu.

Mahmudiye Gelenekli Sanatlar Merkezinde yapılan toplantıda kayıt ve alan araştırması hakkında önemli konular ele alınırken Daire Başkanı Ahmet Köseoğlu, kurs merkezi yöneticilerine yeni kurs döneminde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

KOMEK ve ASEM KAYITLARI BİR HAFTA UZATILDI

1 Şubat itibariyle başlayan KOMEK ve ASEM kayıtlarında bu güne kadar 41 bin 117 kişinin kayıt yaptırdığını belirten Köseoğlu, şehir merkezinde bulunan KOMEK’lerde kontenjanların dolduğunu, ilçelerde ise üniversitelerin bir hafta geç başlaması ve üniversite öğrencilerinin de kayıtsız kalmaması için KOMEK ve ASEM kayıtlarının bir hafta uzatıldığını söyledi. Köseoğlu, toplantı sonunda kurs merkezi yöneticilerine öz verili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde başarılar diledi.

Tarih : 13 Şubat 2017 Saat : 16:29


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.