Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK Kayıtları 1 Şubat'ta Başlıyor. KAYITSIZ KALMAYIN
Konya Meslek Edindirme Kursları, 2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar dönemi kayıtları 1 Şubat'ta başlıyor. Kayıt olacağınız kurs dolmadan acele edin. Sınırlı sayıdaki kurslar ilk günlerde dolabiliyor.

Yeni Dönem Kayıtları Ne Zaman Başlıyor, Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Yeni dönem kayıtları 1 Şubat’ta başlayacak olup, www.komek.org.tr adresinden online olarak yapılacaktır. Kayıt sayfasından ister branş seçerek kurs merkezi seçebilir, isterseniz de kurs merkezi seçerek branş seçebilirsiniz.

Online Kayıt Yaptırmak Yeterli Mi?
Online kayıt aslında kayıt başvurusu olup, kesin kaydınızı, ön kayıt yaptırmış olduğunuz kurs merkezine giderek onaylatmalısınız.

Kayıt Onaylatmanın Belli Bir Süresi Var Mı?
Online kayıt yaptırmış olan kursiyer adaylarımız 48 saat içinde başvuru yaptırmış olduğu kurs merkezine giderek ya da kurs merkezini arayarak telefonla da kayıt onayını yaptırabilirler. iletişim için tıklayınız

Kayıt Tarihlerinde Şehir Dışında Olanlar  Ne Yapacak?
Kayıt tarihlerinde şehir dışında olan kursiyerlerimiz, kayıt yaptırmış olduğu kurs merkezini arayarak durumu bildirip kayıt onayı yaptırabilecektir. Kurs merkezlerinin iletişim adresleri aşağıda ki linkte mevcuttur. www.komek.org.tr/kursmerkezi.php

Kayıt Onayında İstenen Evrak Var Mı?
Öğrenci kayıt onayına gelirken kimlik ve sürekli kullanacağı elkartını getirmelidir. Kayıt onayında ekstra istenen herhangi bir mezuniyet diploması gerekli olmayıp,  bazı özel kurslarda başlangıç sertifikası istenilebilir. Örneğin: Autocad, Solidworks, Web Tasarım gibi kurslarda bilgisayar sertifikası şartı vardır.

Kurslar Ücretli Mi?
Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ücretsiz, Spor Merkezleri 30 tl, Merkez Alise Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) 70 TL, İlçe Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) 40 TL dir. Kurs kayıtlarımız dönemlik yapılmakta ve ücretlerde dönemlik olmaktadır.


Hangi Branşlar Hangi Kurs Merkezinde Açılıyor?
Ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

KOMEK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
facebook sayfamızı (www.facebook.com/konyameslekedindirme) takip ederek, aklınıza takılan konularda anlık bilgi alabilir, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Tarih : 23 Ocak 2017 Saat : 16:07


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.