Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
MÜMİNE HATUN HANIMLAR LOKALİ AÇILDI!
Ev hanımlarının ve kızlarının yanında üniversite öğrencilerinin de yoğun ilgisini kazanan lokallere bu dönemde bir yenisi daha eklendi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Konya’nın 5. Hanımlar Lokali; Mengene Hanımlar Lokalinden sonra 6.sı olan Mümine Hatun Hanımlar Lokalini açıyor.  

Hanımlar lokalinden bahsediyoruz. Yaptığı çalışmaların hedefini, “Konya’yı geçmişi kadar güçlü ve görkemli bir geleceği taşımak” sloganıyla özetleyen Başkan Akyürek, her defasında sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında KOMEK ve Hanımlar Lokali kuruluşlarının nitelik ve nicelik bakımından güçlendirildiğinde Konya’nın daha güçlü ve daha dinamik bir yapıya kavuşacağını söylüyor.Ev hanımlarının ve kızlarının yanında üniversite öğrencilerinin de yoğun ilgisini kazanan lokallere bu kayıt döneminde bir yenisi daha eklenecek. Konyalılara 6. Hanımlar Lokali Mü’mine Hatun’un da yine Selçuklu’da hayata geçirileceği müjdesini daha öncesinde veren Başkan Tahir Akyürek yeni KOMEK şubeleriyle halkla ilişkiler ve eğitim faaliyetlerine daha çok yer verecektir, dedi.

Lokaller yılda iki defa üye kaydı alıyor: Güz ve Bahar dönemlerinde. Selçuklu, Meram ve Karatay Hanımlar Lokali, 1000 üye kapasiteli olarak bölgelerinin sosyal hayata katılmayı isteyen hanımlarına hizmet verirken, kursların birinden sertifika alıp diğerine başlayan bu arada haftada birkaç kez de yüzme seanslarına katılarak hem sanat hem de meslek eğitimi alıp öbür yandan da spor aktiviteleriyle zamanı çok iyi değerlendirme imkânı sağlıyor.

Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokalleri’ne üye olanlar, yüzme, aerobik, step, masa tenisi, bilardo sporlarını yaparken; Bilgisayar, İngilizce, Arapça, Kur’an-ı Kerim, Resim, Ebru, Diksiyon, Enstrüman, El Sanatları gibi faaliyetlere katılabiliyor. Aile danışmanlığı ve rehberlik hizmetlerinin yanında hanımlar, kafeterya ve kabul günü salonundan da yararlanabiliyor.

Bu haliyle birçok üniversitenin öğrenci sayısından daha fazla sayıda kursiyeri yetiştirmiş olan KOMEK ve lokaller, gerek kursların ve katılımcıların sayısı, gerekse eğitim branşlarının çeşitliliği ve bu eğitimler sonunda ortaya konan kaliteli ürünlerle, ülkemizde ve uluslararası alanda bir model olarak adından söz ettiriyor.

 

 

 

Tarih : 13 Ekim 2012 Saat : 22:17


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.