Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK’TEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri’nde görevli yönetici ve öğretmenler, daha kaliteli eğitim için hizmet içi eğitim seminerlerinde bir araya geliyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) kursiyerlere daha kaliteli eğitim vermek için hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor.

Kar tatillerini hizmet içi eğitim seminerleriyle değerlendiren KOMEK, dönem başı hizmet içi eğitim seminerleri ve zümre toplantılarını daha kapsamlı hale getirerek 2016-2017 Bahar Dönemi Eğitim Çalıştayı düzenledi.

Eğitim semineri ve çalıştaya Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu, KOMEK, ASEM ve Hayat Boyu Öğrenme şube müdürleri, yöneticiler ve öğretmenler katıldı.

Eğitimde, KOMEK’in Konya’ya kattığı kültürel, sosyal ve ekonomik değerleri anlatan Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Köseoğlu, KOMEK’ten alınan sertifika ile işe giren, meslek sahibi olan, kalifiye eleman olarak ülke kalkınmasına hizmet veren insanlar olduğunu ifade etti.

KOMEK Şube Müdürü Abdullah Kaleli de kaliteli eğitim hakkında yönetici ve öğretmenlere bilgi verdi. Toplantıda Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi, Seyahat İşletmenliği ve Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı  Doç. Dr. Abdullah Karaman, teşkilat kültürü ve takım çalışması konulu seminer gerçekleştirdi.

Tarih : 29 Aralık 2016 Saat : 13:02


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.