Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
CİHANBEYLİ VE KULU’DAKİ KOMEK HİZMETLERİ İNCELENDİ
Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu, Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinde KOMEK kurs merkezleri ile ASEM olarak hizmet verecek şehir konağı yatırımlarını inceledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu, Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinde KOMEK kurs merkezleri ile yapımı devam eden şehir konaklarını inceledi.

KOMEK ve ASEM yöneticileri ile birlikte ilk olarak Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’yi ziyaret eden Ahmet Köseoğlu, Cihanbeyli’de yapılan Şehir Konağı, prestij cadde düzenlemeleri, 15 Temmuz Şehitler Parkı ve diğer faaliyetler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan şehir konağı inşaatında incelemelerde bulunan Köseoğlu, Cihanbeyli KOMEK Kurs Merkezi’ne geçerek, öğretmenler ve kursiyerlerle görüştü. 

Daha sonra Kulu’ya geçerek Belediye Başkanı Ahmet Yıldız’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Köseoğlu, görüş alışverişinin ardından yeni binasına taşınan KOMEK Kulu Kurs Merkezi’ni inceledi. Öğretenler ve kursiyerlerle sohbet eden Köseoğlu, AK Parti Kulu İlçe Başkanı Mehmet Talayhan ile birlikte yapımı tamamlanmak üzere olan şehir konağını inceledi.

Şehir konakları, tamamlandıktan sonra Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi’ne bağlı Aile Eğitim ve Sanat Merkezi (ASEM) olarak hizmet verecek.

Tarih : 10 Kasım 2016 Saat : 14:49


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.