Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK GAZİANTEP MESLEK EDİNDİRME KURSLARI SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ.
Konya Meslek Edindirme Kursları KOMEK, Gaziantep Meslek Edindirme Kursları GASMEK’in düzenlemiş olduğu sergiye onur konuğu olarak katıldı.

Konya Meslek Edindirme Kursları KOMEK, Gaziantep Meslek Edindirme Kursları GASMEK’in düzenlemiş olduğu sergiye onur konuğu olarak katıldı.

Konya Meslek Edindirme Kursları KOMEK Şube Müdürü Abdullah Kaleli, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İlyas Poyrazer, Aile Sanat ve Eğitim Merkezi ASEM Şube Müdürü Zeliha Üzümcü ve beraberinde ki yöneticilerle, Gaziantep Meslek Edindirme Kurslarının açmış olduğu Geleneksel 2. GASMEK sergisini ziyaret etti. Gaziantep Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Abdullah Aksoy ve Şube Müdürü Ercan Bilbilen’i Makamında ziyaret ederek, KOMEK ve GASMEK hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri ASEM, Konya Meslek Edindirme Kursları KOMEK ve Genç KOMEK eğitimleri hakkında bilgi verildi.

GASMEK Sergi gezinin ardından Kahramanmaraş Meslek Edindirme Kurslarını KAMEK’in daveti üzerine Kahramanmaraş Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Cevdet Kabakcı ve Mesleki Eğitim Şube Müdürü Mustafa Tuncer Okumuş makamında ziyaret edilerek, KOMEK, ASEM ve Genç KOMEK eğitimleri hakkında bilgi verildi.

Ziyaret sonrası Gaziantep ve Kahramanmaraş’ın kültürel ve tarihi mekanlarını gezme imkanı bulan KOMEK ekibi misafirperverliklerinden dolayı mevkidaşlarına teşekkür etti.

Tarih : 17 Ekim 2016 Saat : 13:06


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.