Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK TÜRKİYE’YE MODEL OLUYOR
Aksaray Belediye Başkanı ve beraberinde ki heyet Konya Meslek Edindirme Kursları ve Konya Büyükşehir Belediyesinin parlayan yıldızı Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerini gezdi. Misafirlere hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI, Başkan Yardımcısı Güven KEMERKAYA, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özcan OZAN ve Aksaray Meslek Edindirme Kursları yöneticisinden oluşan heyet Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ‘i ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezi ASEM’i ziyaret etti. Misafirlere Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet KÖSEOĞLU ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Şube Müdürü eşlik etti.

KOMEK MODEL ALINAN BİR KURUM
KOMEK vermiş olduğu hizmetler ve eğitimlerle Türkiye’de birçok kuruma ışık tutmaya devam ediyor. Yurt dışında UNESCO'nun Meksika'daki yetişkin eğitimleri zirvesinde KOMEK modeli dünyaya örnek olarak anlatılırken yurt içinde de birçok şehire örnek oluyor.  Kurs merkezlerimizi gezen başkan ve heyeti Aksaray Meslek Edindirme Kursları için bilgi alış verişinde bulunurken ziyaretin çok faydalı olduğunu belirterek misafirperverliklerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanına teşekkür etti.

Tarih : 30 Eylül 2016 Saat : 17:36


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.