Anasayfa Kurumsal Meram Karatay Selçuklu Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler
KOMEK Kayıtlarına Sayılı Günler Kaldı.
Konya Meslek Edindirme Kursları, 2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı güz dönemi kayıtlarına sayılı günler kaldı.

KOMEK BAHAR DÖNEMİ KAYITLARINA SAYILI GÜNLER KALDI
Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıtlarına sayılı günler kaldı. Tüm Hazırlıklarını tamamlayan KOMEK, 19 Eylül'de kayıtlara başlıyor.

Yeni Dönem Kayıtları Ne Zaman, Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Yeni dönem kayıtları 19 Eylül'de başlayacak olup, www.komek.org.tr adresinden online olarak yapılacaktır. Kayıt sayfasından ister branş seçerek kurs merkezi seçebilir, isterseniz de kurs merkezi seçerek branş seçebilirsiniz.

Online Kayıt Yaptırmak Yeterli Mi?
Online kayıt aslında kayıt başvurusu olup, kesin kaydınızı, ön kayıt yaptırmış olduğunuz kurs merkezine giderek onaylatmalısınız.

Kayıt Onaylatmanın Belli Bir Süresi Var Mı?
Online kayıt yaptırmış olan kursiyer adaylarımız 48 saat içinde başvuru yaptırmış olduğu kurs merkezine giderek kaydını onaylatmalıdır.

Kayıt Tarihlerinde Şehir Dışında Olanlar  Ne Yapacak?
Kayıt tarihlerinde şehir dışında olan kursiyerlerimiz, kayıt yaptırmış olduğu kurs merkezini arayarak durumu bildirip kayıt onayı yaptırabilecektir. Kurs merkezlerinin iletişim adresleri aşağıda ki linkte mevcuttur. www.komek.org.tr/kursmerkezi.php

Kayıt Onayında İstenen Evrak Var Mı?
Öğrenci kayıt onayına gelirken kimlik ve sürekli kullanacağı elkartını getirmelidir. Kayıt onayında ekstra istenen herhangi bir mezuniyet diploması gerekli olmayıp,  bazı özel kurslarda başlangıç sertifikası istenilebilir. Örneğin: Autocad, Solidworks, Web Tasarım gibi kurslarda bilgisayar sertifikası şartı vardır.

Kurslar Ücretli Mi?
Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ücretsiz, Spor Merkezleri 30 tl, Merkez Alise Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) 100 TL, İlçe Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) 50 TL dir. Kurs kayıtlarımız dönemlik yapılmakta ve ücretlerde dönemlik olmaktadır.

KOMEK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
facebook sayfamızı (www.facebook.com/konyameslekedindirme) takip ederek, aklınıza takılan konularda anlık bilgi alabilir, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Tarih : 01 Eylül 2016 Saat : 10:14

KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.