Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
GENÇ KOMEK YAZ OKULUNDA BÜYÜK ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Meslek Edindirme Kursları tarafından, Genç KOMEK Yaz Okulunda düzenlenen fotoğrafçılık, kısa film yarışması ve satranç turnuvası ödülleri sahiplerini buldu.

GENÇ KOMEK YAZ OKULUNDA BÜYÜK ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Meslek Edindirme Kursları tarafından, Genç KOMEK Yaz Okulunda düzenlenen fotoğrafçılık, kısa film yarışması ve satranç turnuvası ödülleri sahiplerini buldu.

Genç KOMEK Yaz Okulu eğitimlerinde, ağırlıklı olarak Temel Dini Bilgiler, Kur’an-ı Kerim ve Siyer derslerinin yanı sıra öğrenciyi motive edici ve yeteneklerini keşfetmesi açısından bir çok spor ve sanat etkinlikleri düzenleniyor. “En güzel Genç KOMEK Yaz Okulu” fotoğraf yarışması, “Benim gözümde Genç KOMEK” kısa film yarışması ve satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Bir ay süren fotoğraf yarışmasında sosyal medyada 84 fotoğraf yayınlanırken en fazla beğeni alan ilk 20 fotoğraf jüri değerlendirmesine çıkarak değerlendirildi. İlk 20 fotoğraf ödüllendirilirken,  birinci, ikinci ve üçüncü olan fotoğraf sahiplerine, plaket ve madalya verildi. Aynı zamanda devam eden kısa film yarışmasına 17 kısa film katılırken, değerlendirmeler alanında uzman jüri tarafından yapılarak dereceye giren ilk üç filmin de ödülleri sahiplerini buldu.

BÜTÜN KATILIMCILARIN BİRİNCİ OLDUĞU YARIŞMA.
Ödül törenine katılan Konya Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Sayın Ahmet Köseoğlu, konuşmasında “ Genç KOMEK Yaz Okuluna katılan 25 bin öğrenci aslında gönlümüzün birincisi oldu.” diyerek jüri değerlendirmesinde dereceye giren öğrencilerin hediye ve plaketlerini verdi.

Fotoğraf yarışmasında, Sarayönü Genç KOMEK Yaz Okulundan Fatma Zehra Bacak birinci, Sarayönü Genç KOMEK Yaz Okulundan Oğuzhan Harmancı ikinci ve Ali Ulvi Kurucu Genç KOMEK Yaz Okulundan Buran Altun üçüncü oldu. Kısa film yarışmasında ise Ertuğrul Gazi Genç KOMEK Yaz Okulundan Osman Gazi Araç birinci, Ali Ulvi Kurucu Genç KOMEK Yaz Okulundan Buran Altun ikinci ve Kocatepe Genç KOMEK Yaz Okulundan Yusuf Şık birinci oldu. Yarışmaya katılan gönlümüzün birincisi bütün öğrencilerimize göstermiş oldukları ilgi ve katılımdan dolayı teşekkür eder, jüri değerlendirmesinde derece alan öğrencilerimizi de tebrik ederiz.

SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ.
Genç KOMEK Yaz Okulunda 59 eğitim merkezinin katılımıyla yapılan satranç turnuvası İsviçre puanlama sistemiyle değerlendirildi. Ödüller, Genç KOMEK Yaz Okulu ile hizmete giren Karatay KOMEK ‘te 15 Ağustos ‘da düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Genç KOMEK Yaz Okulu Satranç Turnuvasında, 8-12 yaş kızlarda Ilgın KOMEK birinci, Akşehir KOMEK ve Bosna KOMEK ikinci, Meram Fen Lisesi üçüncü oldu. 8-12 yaş erkeklerde; Akören Genç KOMEK birinci, Karatay Belediyesi İ.H.O ikinci, Adnan Hadiye Sürmegöz üçüncü oldu. 13-16 kızlarda Selçuklu ASEM birinci, Atatürk Lisesi ikinci, Sarayönü KOMEK üçüncü oldu. 13-16 yaş erkeklerde ise Karapınar KOMEK ve Akşehir KOMEK birinci, Karatay Belediyesi İ.H.O ikinci olurken Ilgın KOMEK üçüncü oldu. Turnuvaya katılan öğrencilerimize medeni cesaretlerinden dolayı teşekkür eder, dereceye giren öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerini tebrik ederiz. 

Tarih : 16 Ağustos 2016 Saat : 10:51


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.