Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK KURSİYERLERİN AİLE BÜTÇESİNE KATKI SAĞLIYOR.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Konya Meslek Edindirme Kursları kurulduğu günden bu yana Konya ekonomik ve kültürel yönden değer katmaya devam ediyor. KOMEK atölyelerinde üretilen ürünler KOMEK Kooperatifi tarafından dünyaya pazarlanıyor.

Konya Meslek Edindirme Kursları atölyelerinde el emeği göz nuru Hali, Kilim, Seramik, Filografi, Mefruşat, Resim, filografi  gibi birbirinden değerli ürünler kursiyerlerin adına gerek yurt içi gerekse yurt dışına pazarlanıyor. Elde edilen gelirler ürün sahiplerine ödenerek hem Konya istihdamına hem de aile bütçesine büyük katkı sağlamaktadır.
KURSİYERLERİMİZİN BAYRAM SEVİNCE ORTAK OLDUK.
S.S KOMEK Mesleki  Eğitim  Kültür  ve Küçük Sanat Kooperatifi olarak kuruluş amacımız doğrultusunda , KOMEK Kurslarında üretilen  ürünleri satışa sunarak üyelerimize destek oluyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren ev hanımı, aile bütçesine katkı sağlayan üyelerimizin ürünlerini onlar adına satarak ev ekonomilerine  katkıda bulunuyoruz. Bu anlamda  KOMEK atölyelerinde  emek harcayan tüm üyelerimize bayram öncesi ödeme yaparak bayram sevinçlerine bir nebze olsun ortak olduk.

Tarih : 04 Temmuz 2016 Saat : 13:21


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.