Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
GENÇ KOMEK YAZ OKULU İLE GELECEK BENİM.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya’da hizmet veren Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Genç KOMEK Yaz Okulu projesiyle bu yaza hazır.

Konya’da 12 yıldır hizmet veren Konya Meslek Edindirme Kursaları (KOMEK), bu yaza Konya merkez ve 31 ilçede 53 Kurs Merkezi ve 62 eğitim merkeziyle Genç KOMEK Yaz Okuluna hazır. 8-16 yaş arası öğrencelerin eğitim göreceği Genç KOMEK Yaz Okulu, Sanat, Dinimiz ve Değerlerimiz, Spor ve Doğa Kamplarıyla öğrencilerimiz bu yaz eglenerek ogreniyor.

GENÇ KOMEK YAZ OKULU İLE BU YAZ DOLU DOLU GEÇECEK
Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) tarafından faaliyete geçirilen Genç KOMEK Yaz Okulu Projesiyle 8-16 yaş arası öğrencilerimiz bu yazı dolu dolu geçirecek.

Ebru, seramik, resim ve ahşap boyama gibi birçok el sanatlarının verildiği  Genç KOMEK Yaz Okulu’nda öğrenciler el becerilerini geliştirirken, Elifba Cüzü, Kur’an-ı Kerim, Siyer-i Nebi, İlmihal dersleriyle de Dinimiz ve Değerlerimizden de geri kalmıyorlar.

Sanat, Dinimiz ve Değerlerimiz derslerinin yanı sıra yüzme, futbol, voleybol, masa tenisi, satranç okçuluk gibi sportif faaliyetlerle de öğrenciler yaz tatilini daha sağlıklı geçiriyor.

REAL AVM DE GENÇ KOMEK YAZ OKULU STANDLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR.
Real AVM kurulan Genç KOMEK Yaz Okulu standında, ebru, resim, kağıt telkâri, takı tasarımı, satranç ve masa tenisi gibi branşlarda uygulamalı tanıtımlar ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Öğrenciler anneleri ve öğretmenleri için ilk ebrularını yaparak onlara armağan ettiler.

Bugün yapılan ve yarın devam edecek olan lise dengi öğrencilere ödüllü bilgi yarışmasında hediyeler öğrencileri mutlu etti. Bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere tablet ve mp3 hediye edilirken ailelere de küçük hediyeler verildi.

GENÇ KOMEK YAZ OKULU HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR?

Genç KOMEK YAZ Okulu’na Nasıl Kayıt Olabilirim?
www.komek.org.tr adresinden ve www.facebook.com/konyameslekedindirme facebook sayfamızdan online kayıt olabilirsiniz? Kayıt olduktan sonra 48 saat içinde kayıt olmuş olduğunuz kurs merkezine giderek kaydınızı onaylatmayı unutmayınız?


Genç KOMEK YAZ Okulu Ne Kadar Sürecek?
Bayramdan önce iki hafta ve bayramdan sonra 6 hafta olmak üzere 8 hafta sürecektir.

Genç KOMEK YAZ Okulu’nda Yaş Sınırı Var Mı?
8-16 yaş arası yani 01.06.2008 ve 01.06.2000 doğumlu öğrenciler kayıt yaptırabilir.

Genç KOMEK YAZ Okulu’nda Servis İmkanı Olacak Mı?
Servis hizmetimiz yoktur, veliler özel servis hizmeti veren kurumlarla anlaşıp servis hizmetini alabilirler. Kurs içi etkinliklerde taşıma Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.  

Genç KOMEK YAZ Okulu Ücretli Mi?
Genç KOMEK Yaz Okulu iki aylık ücreti merkezde 100 tl, ilçelerde 50 tl olarak belirlenmiş olup öğrencinin kursu bırakması halinde iade edilmeyecektir.

Genç KOMEK YAZ Okulu’nda Kimler Ücretsiz Yararlanabilir?
Şehit ve gazi çocukları, yetim ve öksüzler, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kart uygulamasından eğitim yardımı alan öğrenciler, devlet koruması altında olan öğrencilerden ücret alınmayacaktır. Kayıt yaptıran 2. Kardeş yüzde 50 indirimli 3. Ve üzeri kardeş ücretsizdir. 

Tarih : 29 Mayıs 2016 Saat : 11:05


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.