Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
DÜNYA’NIN EN TATLI İNSANLARI AKŞEHİR KOMEK’TE
Konya Büyükşehir Belediyesi Konya Meslek Edindirme Kursları, sosyal sorumluluk projeleriyle hayata renk katıyor. Dünya’nın en tatlı insanlarını Akşehir KOMEK farklı etkinliklerle ağırladı.

Akşehir KOMEK Kurs Merkezine misafir olan Down Sendromlu öğrenciler kurs merkezini renklendirdi. Resim sınıfını ve keçe yapımı sınıfını gezerek hünerlerini sergilediler. Akşehir KOMEK yemek ve pasta sınıfının hazırlamış olduğu Down Sendromlu öğrencilere özel yaptıkları pastayı kestiler.  Müzik sınıfının hazırlamış olduğu mini konserde şarkı söyleyip vokalistlik yaptılar.  Yaptıkları resim ve aksesuarlar Akşehir KOMEK’te sergilendi.

KOMEK’ ÇOK RENKLİ
Etkinliğe katılan Akşehir Belediye Başkanı ve Akşehir Zihinsel Engellileri Koruma Derneği Başkanı, Down Sendromlu öğrencilerle sohbet edip hep beraber eğlendiler. Öğrenciler KOMEK’e sevdiklerini belirtirken, öğrencilere refakat eden öğretmenleri, “öğrenciler için çok renkli ve eğlenceli bir gün oldu, bu organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Tarih : 04 Mayıs 2016 Saat : 09:43


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.