Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
KOMEK’te BAHAR DÖNEMİ BAŞLADI
Konya Meslek Edindirme Kursları, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi eğitimlerine başladı. Merkez ve 18 İlçede, 53 Kurs Merkezi ve 270 farklı branşla 35.760 Kursiyere hizmet veren KOMEK, istihdam ve eğitime katkı sağlıyor.

Konya Meslek Edindirme Kursları, 2004 yılında bir kurs merkeziyle hizmet vermeye başlamıştı. Her geçen yıl yeni kurs merkezlerini hizmete katarak, 12 yılda  53 kurs merkezinde eğitim vermeye devam ediyor. 

HALKININ İHTİYAÇLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULUYOR.
Merkez ve İlçelerde hizmet veren branşlar halkın ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda açılarak, Konya’nın istihdam ve eğitimine katkı sağlıyor. Sürü yönetimi, arıcılık, budamacılık, kat kaloriferi kullanımı, yangın söndürme ve ilk yardım gibi açılan kurslarla İlçe Halkının günlük hayatlarını kolaylaştırmaya katkı sağlıyor.

ALİE SANAT VE EĞİTİM MERKEZİ (ASEM)
Hanım Lokalleri, Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) olarak hizmet vermeye devam ediyor. İlk kursiyer kayıtlarını yapan Ereğli ASEM ve ILGIN ASEM ‘in yanı sıra inşası devam eden bir çok Aile Sanat ve Eğitim Merkezi gelecek dönemlerde ilk kursiyerlerini almaya başlayacak. Tamamen bayanlara yönelik olan ASEM ‘lerde kişisel gelişim, el sanatları, yüzme ve spor gibi birçok alanda eğitim verilmektedir.

Tarih : 23 Şubat 2016 Saat : 16:07


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.