Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Balkanlar
ALTINDOKUNUŞLAR 2016 SERGİSİNİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Konya Meslek Edindirme Kurslaı(KOMEK), Altındokunuşlar 2016 sergisinin ilk planlama çalışmalarında Profesör Doktor Ahmet ÇAYCI, KOMEK idarecileri, Zümre Başkanları ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

ALTINDOKUNUŞLAR 2016 SERGİSİNİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Konya Meslek Edindirme Kursları(KOMEK), Altındokunuşlar 2016 sergisinin ilk planlama çalışmalarında Profesör Doktor Ahmet ÇAYCI, KOMEK idarecileri, Zümre Başkanları ve öğretmenleriyle bir araya geldi.


Profesör Doktor Ahmet ÇAYCI Hocamız, Türk İslam Sembolleri ve Motifleri üzerine yapılan seminerde, Altındokunuşlar 2016 Sergisinin de içeriği oluşturuldu. Türk İslam semboller ve motiflerinin anlamları üzerine yapılan seminerde öğretmenlere aydınlatıcı bilgiler verildi.

Profesör ÇAYCI, Selçuklu ve Osmanlı sanat eserlerinin çoğunun kaybolduğunu, bu sanatların korunması ve yaşatılması için hepimiz üstümüze düşen görevi yapmalıyız dedi. Selçuklu ve Osmanlı sanatlarının yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılmasında Konya Meslek Edindirme Kursları(KOMEK) her türlü fedakarlığı yaptığını belirten Profesör ÇAYCI KOMEK’e bu konuda her türlü desteği vereceğini bildirdi. Seminer bitiminde KOMEK Şube Müdürü Abdullah KALELİ, Profesör Doktor Ahmet ÇAYCI ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Altındokunuşlar 2016 Sergi Çalışması

Altındokunuşlar 2016 Sergi Çalışması

Altındokunuşlar 2016 Sergi Çalışması

Tarih : 07 Ocak 2015 Saat : 17:37


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.